23. lugu "Minu lemmikõpetaja"

Minu lemmikõpetaja on Tiina Pihlak, kes annab meile terviseõpetuse tunde ning on ka kooli sotsiaalpedagoog. Ma tean, et oma murega võin tema juurde minna ning olen kindel, et saan temalt abi.
Enamik ajast on õpetaja Tiina rõõmsameelne ja energiline. Iga kord, kui ta klassi astub, õhkub temast soojust ja teotahet, Ta on väga stiilne ja noortepärane. Õpetaja Tiina Pihlaku tunnis on alati hea olla, temaga ei ole igav. Ta paneb ennast kuulama ning ta jutt on alati huvitav, sest ta toob näiteid elust enesest.
Ta korraldab meile ka huvitavaid loenguid. Kui võimalik, kaasab ta meid mitmesugustesse konkurssidesse: „Suitsuprii klassi“ konkursil saime rahalise preemia, huvitav oli teha ajalehte „Söögivahetund“.
Õpetaja mõistab noori ning temaga saab vabalt rääkida. Olin minagi ju täielik pubekas, kuid nüüd oskan ka teistega arvestada. Vahetevahel on mul õpetajast kahju, kui tal on meie pärast raske oma tööd teha. Igatahes on õpetaja Tiina töö kiitmist väärt. Oleks vaid temasuguseid õpetajaid rohkem!